Süper Lig’de mücadele eden Ankaragücü, bu sezon yaşadığı zorlu süreçler sonrasında ligden düştü. Eski futbolcu ve eski hakem Erman Toroğlu, bir dönem kaptanlığını yaptığı Ankaragücü’nün durumu karşısında üzüntüsünü dile getirdi. Öte yandan, bir üst lige çıkma başarısı gösteren Bodrumspor, futbol camiasında büyük takdir topladı. Erman Toroğlu’nun paylaşımında Bodrumspor’un yükselişini kutladı. Toroğlu sosyal medya hesabından, “Ankaragücüm düştü. Bodrumsporum çıktı.” paylaşımında bulundu.
Related Posts
Motosikletli saldırıda yoldan geçen kadını vurdular
Olay, merkez Seyhan ilçesi Tellidere Caddesi’nde meydana geldi. Motosikletle gelen kimliği belirsiz kişiler, cadde üzerindeki oto lastik tamiri ve satışı yapan bir iş yerine silahlı saldırı düzenledi. Bu sırada kurşunlar büyük çocuğunu kursa bırakıp …
Çukurova Belediye Başkanı Belediyeevleri Mahallesi’nde İftar Programına Katıldı
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Belediyeevleri Mahallesi’ndeki iftar programında mahalle sakinlerine müjdeler verdi. Başkan Çetin, kentsel dönüşüm projesi ve ana yolun asfaltlanması konularında açıklamalarda bulundu.
Skandal görüntüler: Onca yolu bagajda gitti
Karabük’te bir çocuğun otomobil bagajında yolculuk yapması, cep telefonu kamerasınca görüntülendi.